۱۴۰۲ يکشنبه ۶ فروردين
English
دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت دفتر پدافند غیر عامل دفتر پدافند غیر عامل
صفحه اصلی
1401/09/20 برگزاری جلسه شورای پدافند غیر عامل شهرستان درمیان
برگزاری جلسه شورای پدافند غیر عامل شهرستان درمیان
جلسه شورای پدافند غیرعامل شهرستان درمیان به ریاست فرجامی فرد فرماندار و با حضور خزاعی نژاد مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری، امینی نسب معاون سیاسی فرماندار، بخشداران و شهرداران تابع و سایر اعضای این شورا در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری در این جلسه تدوین طرح جامع پدافند غیرعامل شهرستان را ضروری عنوان کرد و افزود: هدف از تدوین طرح جامع پدافند غیرعامل انجام مطالعات پژوهشی از منظر پدافند غیرعامل برای شناخت صحیح ظرفیت ها، توانمندی ها، نقاط قوت و ضعف، تهدیدات و آسیب پذیری ها و مراکز ثقل شهرستان و ارائه راهکارها و برنامه ریزی های کلی و اجرایی مصون سازی جهت مقابله با تهدیدات دشمن می باشد.
فرماندار شهرستان درمیان نیز در این جلسه گفت: اجرای اصول پدافند غیر عامل توسط ادارات در ارزیابی پایان سال مدیران لحاظ خواهد شد.
مهدی فرجامی فرد در ادامه افزود: پدافند غیر عامل یعنی مجموعه اقداماتی که باید قبل از وقوع خطر انجام، تا باعث کاهش خسارات جانی و مالی و زیرساخت ها شود.
در ادامه جلسه مدیران ادارات شهرستان گزارشی از نحوه اجرای دستورالعمل های پدافند غیرعامل در ادارات ارائه کردند.
همچنین در این جلسه مقرر گردید نهادها و ادارات تمهیدات و آسیب ها در در حوزه پدافند غیر عامل را جمع بندی و در جلسه بعدی به این شورا ارائه نمایند و در سطح ادارات شهرستان مانور های پدافند غیر عامل صورت پذیرد.
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 490
امتیازدهی
میانگین امتیازها:1 تعداد کل امتیازها:57

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal