۱۳۹۸ پنج شنبه ۳۰ خرداد
English
دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت دفتر پدافند غیر عامل دفتر پدافند غیر عامل
صفحه اصلی
1398/01/22 بيانيه سازمان پدافند غير عامل كشور در محكوميت اقدام خصمانه آمريكا عليه سپاه
بيانيه سازمان پدافند غير عامل كشور در محكوميت اقدام خصمانه آمريكا عليه سپاه
 اين سازمان طي بيانيه اي ضمن محكوم كردن اقدام سخيف آمريكا در گنجاندن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامي در فهرست گروه‌هاي تروريستي،اعلام كرد؛فلسفه وجودي سپاه را هيچ چيز به اندازه ارزش دستاوردها و اهداف مورد نظر انقلاب اسلامي بيان نمي كند.

متن بيانيه بدين شرح است:

بسم الله الرحمن الرحيم

اخيرا اظهارات گستاخانه و نابخردانه مقامات آمريكا شدت يافته و اقدامات شيطاني دولت آمريكا به روال متداولي تبدل شده و در دشمني آشكار، همزمان با برسميت شناختن حق مالكيت كشور غاصب اسرائيل نسبت به بلنديهاي اشغال شده جولان سوريه، بر خلاف عرف و مناسبات بين المللي، نيروي نظامي رسمي يك كشور عضو سازمان ملل متحد يعني سپاه پاسداران انقلاب اسلامي را در فهرست گروه‌هاي تروريستي قرار داده است.‌

سوم شعبان به حق"روز پاسدار" نام گرفته است. سپاه ركن و پايه محكم حراست از انقلاب اسلامي است. فلسفه وجودي سپاه را هيچ چيز به اندازه ارزش دستاوردها و اهداف مورد نظر انقلاب اسلامي بيان نمي كند. انقلابي كه ريشه هاي فساد را قطع، و نهال طيبه ايمان ، استقامت و استقلال را در كشور و در دل ملت ايران بارور كرد و با چشمه جاري و زلال ولايت، آن را آبياري نمود.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامي از دستاوردهاي بزرگ ملت و انقلاب اسلامي ايران است كه علاوه بر حفظ امنيت و مسائل دفاعي، در عرصه‌هاي ديگري همچون سازندگي، عمران، خدمت‌رساني به محرومان، مسائل فرهنگي و هنري و توليد فكر انقلابي، نقش‌آفريني مي‌كند و براساس اصل 150 قانون اساسي از نيروهاي مسلح جمهوري اسلامي ايران است كه در چهل سال گذشته با تمام وجود از ارزش‌ها و دستاوردهاي انقلاب اسلامي پاسداري كرده است و مصداق اين جمله رهبر معظم انقلاب (مدظله‌العالي) قرار گرفته است كه فرمودند: « جمله معروف امام (ره) مبني بر اينكه «اگر سپاه نبود كشور هم نبود» به اين دليل بود كه سپاه، شجره طيبه‌اي است كه از هويت آن، ايمان و حركت انقلابي و جهادي مي‌تراود و حفظ كشور و انقلاب نيز منوط به استمرار اين عناصر مهم است».

با توجه به بركات سپاه پاسداران انقلاب اسلامي در طول چهل سال گذشته انقلاب اسلامي و با نگاه به اينكه اساس مشكل استكبار جهاني، وجود جمهوري اسلامي و انقلاب اسلامي ايران است؛ دشمن به‌خصوص استكبار جهاني به سركردگي آمريكاي جنايتكار بارها به بهانه‌هاي واهي درصدد ضربه زدن به اين ركن ركين انقلاب برآمده با روش‌هاي مختلف اعم از تخريب، ترور، تحريم و... مورد هجمه و حمله قرار داده است. اما اين اقدام سبكسرانه براي ايران اسلامي تازگي چنداني ندارد و ملت ايران 40 سال است كه با اين اقدامات آمريكا روبه‌روست و برايشان رفتار جديدي نيست. بزرگ‌ترين تجربه ايران در اين 40 سال ايستادن مقابل ظالمان و مستكبران عالم بوده است و به‌خوبي توانسته با همين ايستادگي، معادلات بين‌المللي را تغيير دهد. ايران كشوري غني، ريشه‌دار، متمدن، قدرتمند و داراي نفوذ در معادلات جهاني است كه لايه‌هاي نفوذش مخصوصاً در منطقه انكارناشدني است و قطعاً تبعات سنگيني براي آمريكا دارد.

دلاورمردان سلحشور ميهن اسلامي و شاگردان مكتب شهادت در سپاه پاسداران انقلاب اسلامي شجاعانه و بي‌پروا در مقابل دشمنان ايستاده اند و با هراس افكني در اردوگاه پليدشان، آنان را به گدايي امنيت از ديگران واداشته اند، تا با تسكين آلام ستمديدگان، از ميراث‌ فاخر امامت، فقاهت و ولايت پاسداري كنند.

ملت شريف، بردبار و سلحشور ايران، همواره مدافع سپاه «عمود خيمه رهبري» بوده وضمن دفاع از اقدامات متقابل تحت منويات و رهنمودهاي مقام معظم رهبري حضرت امام خامنه اي (مدظله العالي) حمايت از اين ظرفيت عظيم راهبردي و سرنوشت انقلاب و نظام را رسالت دائمي خود دانسته و نقشه ها وسناريوهاي دشمن در تخريب سپاه خنثي و بي اثر خواهند ساخت و اعلام مي كنيم اقدام نسنجيده دولت مردان آمريكا موجب افزايش و انسجام ملي و تبديل سپاه پاسداران انقلاب اسلامي به سپاه پاسداران 80 ميليوني گرديد ، بطوريكه هريك از آحاد ملت شريف ايران خود را پاسدار و همراه سپاه پاسداران مي داند و پاسخ به هرگونه اقدام تروريستي آمريكايي در منطقه را حق مشروح ملت و نيروهاي مسلح ايران مي دانيم.

تعداد بازدید: 6
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal